سیر تا پیاز زورگیری در آزادراه تهران - شمال
۲۷ آبان ۹۹ - ۲۰:۳۹ | کد خبر: ۱۰۱۷۶ چاپ
سیر تا پیاز زورگیری در آزادراه تهران - شمال

کلانشهر: 6 نفر از زورگیرانی که در آزادراه تهران ـ شمال با استفاده از سلاح سرد، سرنشینان یک دستگاه خودروی 206 را تهدید کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، 6 نفر از زورگیرانی که در آزادراه تهران ـ شمال با استفاده از سلاح سرد، سرنشینان یک دستگاه خودروی ۲۰۶ را تهدید و یک خودروی تویوتا را تخریب کرده بودند، توسط پلیس امنیت تهران بزرگ بازداشت شدند؛ اکنون اصل ماجرای این زورگیری توسط یکی از شکات تشریح شد.

پس از انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر زورگیری از سرنشینان دو خودرو در اتوبان تهران ـ شمال، مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ شناسایی و بازداشت متهمان پرونده را در دستور کار خود قرار داده و موفق به بازداشت 6 متهم این پرونده شدند.

سردار علی ذوالقدری؛ رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ درباره جزئیات این زورگیری و اقدمات پلیس امنیت تهران بزرگ برای شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده، گفت: یک دستگاه خودرو پژو 206 نقره‌ای رنگ در اتوبان تهران ـ شمال با خودروی متهمان (یک دستگاه پراید) آینه به آینه شده بود که متهمان در ادامه با سلاح سرد در جاده به تهدید سرنشینان خودروی پژو 206 نقره‌ای رنگ پرداختند و قصد متوقف کردن آنها را داشتند.

وی افزود: در ادامه خودروی تویوتای دیگری که از دوستان خودروی پژو 206 نقره‌ای رنگ بود، توسط متهمان متوقف شده و متهمان با قمه به این خودرو آسیب وارد کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ما پس از متوجه شدن ماجرا، به سرعت اقدامات خود را انجام داده و در کمتر از یک ساعت متهمان این پرونده را شناسایی کرده و با هماهنگی قضائی 6 متهم را بازداشت کردیم.

به گفته ذوالقدری، پلاک یکی از خودروها جعلی بود و متهمان به دنبال یک تصادف یا برخورد صوری برای متوقف کردن خودروها و انجام اقدامات مجرمانه خود بودند.

نظر شما:

security code