عاملان قتل جوان لاهیجانی دستگیر شدند

کلانشهر: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان سرهنگ قاسم جانعلی پور گفت: ماموران انتظامی پاسگاه لیالستان از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی در یک کافه مطلع شده و بلافاصله در محل درگیری حاضر شدند.

وی با بیان اینکه ماموران پس از حضور در محل اعلامی، دو جوان 26 ساله و از عاملان درگیری را دستگیر کردند افزود: در بررسی‌های اولیه ماموران انتظامی مشخص شد که تعدادی جوان که حالت عادی نداشتند به علت خیره شدن به همدیگر درگیر و مقتول که جوانی 26 ساله و اهل شهرستان لنگرود بود با ضربات چاقو مجروح و برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.
فرمانده انتظامی لاهیجان با اشاره به اینکه بلافاصله تیمی تخصصی از پلیس شهرستان برای دستگیری دیگر عاملان درگیری تشکیل شد گفت: ساعاتی پس از درگیری، ضاربان با مراجعه به بیمارستان دوباره فرد مقتول را مورد ضرب و جرح قرار داده و متواری شدند.
سرهنگ جانعلی پور ادامه داد: پس از اقدامات فنی کارآگاهان آگاهی شهرستان و در کمتر از 12 ساعت، متهمان اصلی این پرونده که 4 جوان 23 تا 27 ساله بودند در شهرستان آستانه اشرفیه دستگیر شدند.
وی در ادامه با اعلام اینکه مجروح 26 ساله این پرونده به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد افزود : کنترل نکردن هیجانات دوران جوانی و حمل سلاح سرد موجب وقوع اینگونه حوادث می شود که این مسئله بایستی از دوران نوجوانی با دقت نظر بیشتر والدین، کنترل شود.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با بیان اینکه همه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.