گیلان صدرنشین مرحله نهایی لیگ تکواندوی بانوان کشور

تیم تکواندوی بنیاد گیلان در آغاز مرحله نهایی مرحله نهایی لیگ تکواندوی جوانان و بزرگسالان کشور جام کوثر، در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، خبرگزاری صدا و سیما، مرکز گیلان هفته اول و دوم مرحله نهایی لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان کشور در تهران برگزار شد که تیم بنیاد گیلان با کسب 2 پیروزی متوالی در صدر این مسابقات قرار گرفت.
در جریان این رقابت ها که با حضور 8 تیم راه یافته به مرحله نهایی برگزار شد ، تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان در هفته اول و دوم این مرحله 7 بر یک برابر تیم ققنوس و در دیگر دیدار با نتیجه 8 بر صفر برابر هیات گلستان به برتری رسید.
تیم بنیاد گیلان با کسب 6 امتیاز در رتبه اول قرار گرفت، لوازم خانگی کن با همین امتیاز و به دلیل تفاضل کمتر در رده دوم قرار گرفت و داتیس یزد هم با کسب 4 امتیاز سوم است.
در مرحله نهایی این رقابت ها ، تیم های تکواندو بانوان لوازم خانگی کن، بنیاد گیلان، هیات تکواندو شهرستان کرج، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو جنوب ‌غرب تهران، ققنوس، باشگاه ورزشی داتیس یزد و آینده سازان لوازم خانگی کن به طور متمرکز در تهران با هم رقابت می کنند.