فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از وقوع یک فقره گروگانگیری در شهرستان بندرانزلی خبرداد و گفت: متاسفانه گروگان ۴۵ ساله پس از فرار از دست گروگانگیر به ضرب گلوله وی کشته شد.

جزئیات جدید از تیراندازی در بندرانزلی/ یک نفر کشته شد
کلانشهر: سرهنگ "سید جعفر جوانمردی" در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی این شهرستان در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره گروگانگیری در منطقه غازیان این شهرستان، بلافاصله در محل حاضر شدند.

 

وی با اعلام اینکه با حضور ماموران در محل، صحت موضوع محرز شد افزود: متاسفانه گروگان ۴۵ ساله همزمان با رسیدن ماموران انتظامی به صحنه، پس از فرار مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری فرد گروگانگیر قرار گرفت و جان باخت.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از ادامه تیراندازی توسط گروگانگیر خبر داد و خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی برای کنترل اوضاع و حفظ جان سایرین با رعایت قانون به کارگیری سلاح به سمت گروگانگیر تیراندازی کردند و وی را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار دادند.

 

این مقام انتظامی افزود: متهم زخمی جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

 

سرهنگ جوانمردی در پایان تصریح کرد: علت و انگیزه متهم در اقدام به گروگانگیری در دست بررسی است که نتیجه پس از تکمیل شدن تحقیقات پلیس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع: برنا
اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code