طی احکام جداگانه ای از سوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، محمد هرمزی به سمت معاون تعهدات و منوچهر امیری شیراز بعنوان معاون منابع بیمه ای استان بر اساس تشکیلات جدید منصوب گردیدند .

انتصاب معاونین اداره کل تامین اجتماعی گیلان در بخش بیمه ای

کلانشهر: به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، با عنایت به ابلاغ ساختار تشکیلاتی جدید در اداره کل استانها و نظر به بازنشستگی معاون بیمه ای این مجموعه در ماههای گذشته ، طی احکامی از سوی علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان آقایان محمد هرمزی رئیس شعبه یک رشت و منوچهر امیری شیراز مشاور خدمات مدیریت استان به ترتیب بعنوان معاون تعهدات و معاون منابع بیمه ای این مجموعه منصوب گردیدند . 

 

 

در جکم انتصاب ابلاغی به نامبردگان آمده است : نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و در اجرای نامه معاون محترم فرهنگی، اجتماعی و اموراستانهای سازمان ، به موجب این حکم به مدت یکسال بعنوان سرپرست معاونت منابع / تعهدات بیمه ای اداره کل منصـوب می شوید، امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و با رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست های نظام جامع تامین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمائید. توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت دارم.  

 

شایان ذکر است محمد هرمزی با 27 سال سابقه سازمانی و مدرک کارشناسی ارشد ، ریاست شعب املش ، رودسر و یک رشت را در کارنامه خود داراست .

 

همچنین منوچهر امیری شیراز نیز با 26 سال سابقه و داشتن مدرک کارشناسی ارشد ، ریاست اداره درآمد استان و تامین اجتماعی شعبه دو رشت را در کارنامه خدمتی خود داراست.

نظر شما:

security code