درخشش پسران رزمی کار گیلان در المپیاد استعدادهای برتر کشور

رزمی کاران گیلانی در المپیاد استعدادهای برتر موی تای پسران خوش درخشیدند.

به گزارش کلانشهر و به نقل از ایسنا، مرتضی حسن‌زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: در نخستین دوره برگزاری المپیاد استعدادهای برتر موی تای پسران کشور، رزمی کاران گیلانی با درخشش خود موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره شدند. 

رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان گیلان افزود: در جریان این رقابت‌ها که در زنجان برگزار شد، متین پناهنده ورزشکار شایسته گیلانی در وزن ۵۷- کیلوگرم با غلبه برابر تمامی رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلا را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین ابوالفضل حیدرزاده دیگر رزمی کار گیلانی حاضر در این دوره از رقابت‌ها، در وزن ۴۸-کیلوگرم توانست عنوان نایب قهرمانی را تصاحب و مدال نقره را برای گیلان به ارمغان بیاورد. 

رئیس هیات رزمی گیلان بیان کرد: تیم موی تای پسران گیلان با کسب این دو مدال ارزشمند، پس از تیم‌های آذربایجان غربی و البرز به همراه مازندران روی سکوی سوم این مسابقات قرار گرفت. 

وی اضافه کرد: در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر موی تای پسران کشور، ۳۵۰ ورزشکار این رشته از سراسر کشور حضور داشتند که در زنجان با هم به رقابت پرداختند. 

حسن‌زاده یادآور شد: همچنین رضا فایضی به عنوان سرپرست، محمد حقدوست به عنوان سرمربی و افشین بادوام به عنوان مربی تیم موی تای پسران گیلان را در المپیاد استعدادهای برتر کشور همراهی کردند و استاد محمود نیک سیمایی نیز به عنوان داور در این مسابقات حضور یافت. 

نظر شما:

security code