سقوط بهمن در طالقان یک کشته بر جا گذاشت


۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۰ | کد خبر: ۱۱۶۳۰ چاپ

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از وقوع بهمن در جاده روستای ناریان شهرستان طالقان خبر داد و گفت: تعدادی از پرسنل اداره برق دچار حادثه شده‌اند.

سقوط بهمن در طالقان یک کشته بر جا گذاشت

کلانشهر: محمدرضا فلاح نژاد گفت: حدود ساعت ۱۵:۴۰ دقیقه امروز یکشنبه ۱۹ بهمن یک فقره ریزش بهمن در جاده روستای ناریان شهرستان طالقان گزارش شد.

فلاح‌نژاد در خصوص جزئیات این حادثه گفت: تعدادی از پرسنل اداره برق که مشغول تعمیر شبکه برق بوده‌اند دچار حادثه شده‌اند. طبق آخرین گفت و گو با معاون اداره برق طالقان، یک نفر از زیر بهمن با آسیب دیدگی جزئی بیرون آمده است اما فعلاً از وضعیت دو یا سه نفر دیگر از پرسنلی که دچار حادثه شده‌اند خبری نیست.

 

وی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم با اورژانس، هلال احمر و فرمانداری طالقان برای حضور در محل حادثه و پیگیری وضعیت همه پرسنل صورت گرفته است.

مهرداد بابایی رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز هم اظهار کرد: به محض وقوع این حادثه و اطلاع رسانی به اورژانس، نیروهای نزدیک‌ترین پایگاه اورژانس به محل اعزام شدند تا بتوانند به مصدومان خدمات مناسب را ارائه دهند.

سید سجاد حسینی نسب سرپرست فرمانداری طالقان از فوت یک نفر و نجات یک نفر دیگر از احتمالا چهار نفری که در بهمن گرفتار شده اند خبر داد.

حسینی نسب افزود: یک نفر دیگر هم احیا و حال وی خوب گزارش شده است.

نظر شما:

security code