شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اعلام کرد : رژه خودرویی و موتوری خانوادگی برای گرامیداشت یوم الله 22 بهمن، 9 صبح فردا در استان برگزار می شود.

جزئیات رژه خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن+محدودیت های ترافیکی

کلانشهر: با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی به ‌شکل کاروان خودرویی خانوادگی و رژه موتوری در سراسر استان برگزار می‌شود.

در شهر رشت جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با برگزاری مراسمی ویژه در فرودگاه سردار جنگل در ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز و سپس با کاروان خودرویی خانوادگی و رژه موتوری در سطح شهر ادامه می‌یابد.

همچنین عموم مردم خداجو و انقلابی گیلان با مراجعه به سامانه www.fajr.ccoip.ir می‌توانند با انتخاب شعار دلخواه خود همگام با ملت شریف ایران در راهپیمایی مجازی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کنند.

 

همچنین رئیس پلیس راهور گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در رشت برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی با اشاره به رژه بیش از یک هزار خودرو و حدود ۴۰۰ دستگاه موتورسیکلت در رشت اظهار داشت: بدین منظور محدودیت هایی در طول مسیر فرودگاه (شروع حرکت)، میدان ولی عصر(عج)، گلباغ نماز، میدان جهاد، تقاطع شهدای گمنام، میدان انتظام تا میدان مصلا (پایان مسیر) اعمال می شود.

وی تصریح کرد: پارک خودرو در حاشیه بلوار ولی عصر (عج) از محدوده فرودگاه تا میدان ولی عصر(عج) از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن ممنوع است و وسایل نقلیه پارک شده با خودروبر منتقل می شوند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت ترافیک مقطعی از ساعت ۹ تا ۱۱ در مسیر فرودگاه نیز خاطر نشان کرد: افرادی که قصد تردد از مسیر شهر انزلی و خمام به رشت را دارند، باید زمان تردد خود را به ساعت ۱۱ و بعد آن موکول کنند.

سرهنگ طالبی از شرکت کنندگان در این مراسم خواست تا ضمن همکاری با عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی؛ قوانین و مقررات را در طول مسیر به طور کامل رعایت کنند.