عامل تیراندازی در لنگرود دستگیر شد


۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۲ | کد خبر: ۱۱۶۶۲ چاپ

فرمانده انتظامی لنگرود از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.

عامل تیراندازی در لنگرود دستگیر شد

کلانشهر: سرهنگ مجید نیکویی در جمع خبرنگاران، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام و اظهار کرد: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری و تیراندازی در یکی از محلات شهرستان لنگرود، بلافاصله پیگیری موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی به محل اعلامی اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود گفت: پس از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، فردی به علت اختلافات شخصی با دو نفر ضمن تیراندازی به واحد صنفی یکی از آنها فرد دیگر را با یک شلیک گلوله سلاح شکاری مجروح و از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با تحقیقات انجام شده و اشراف اطلاعاتی پلیس، هویت ضارب که دارای سوابق متعدد کیفری بود مورد شناسایی قرار گرفت، تصریح کرد: پس از هماهنگی قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ نیکویی تصریح کرد: در بازرسی از محل دستگیری متهم یک قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز به همراه ۹ عدد فشنگ، ۳۰ هزار برگ توتو، ۱۴ تیغه سلاح سرد، ۲ عدد باطوم و یک گرم ماده مخدر شیشه کشف شد.

وی از تحویل متهم ۳۹ ساله پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات به مرجع قضائی خبر داد و افزود: حال عمومی فرد مجروح بستری در بیمارستان مساعد گزارش شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به برخورد قاطعانه پلیس با افرادی که قصد ایجاد ناامنی و رعب و وحشت را دارند از شهروندان خواست، اختلافات خود را با دیگران، تنها از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند.

نظر شما:

security code