رد استعفای سرمربی سپیدرود رشت


۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۵ | کد خبر: ۱۱۸۵۸ چاپ

در شرایطی که سهیل حق شناس، بازیکن اسبق سپیدرود و سرمربی کنونی این باشگاه بعد از باخت خانگی هفته گذشته از سمت خود استعفا داده بود، این موضوع از سوی مدیرعامل باشگاه رد شد.

 

رد استعفای سرمربی سپیدرود رشت
کلانشهر: سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود در این زمینه گفته: استعفای سهیل حق شناس را قبول نمی کنم و باید در روزهایی که سپیدرود شرایط خوبی ندارد با همدلی و اعتماد به یکدیگر مشکلات را برطرف کنیم. سهیل سرمایه سپیدرود است و استعفای او یک کار حرفه ای بود که دست باشگاه را برای تصمیم گیری باز گذاشت و ما هم تا جایی که منافع تیم به خطر نیفتد از اوحمایت می کنیم اما برای حل تمام مشکلات سپیدرود نیازمند یک همدلی بزرگ در بین تمامی مسئولین استانی و شهری و جامعه فوتبال هستیم.

وی افزود: سپیدرود در ابتدای فصل در شرایط عجیب و غریبی راهی مسابقات شد و بدهی ۱۰ میلیاردی و بسته بودن پنجره از یک سو و عدم حل شدن مشکل مالکیتی و دو سقوط پیاپی شرایط را به مرحله ای رسانده بود که حتی احتمال عدم شرکت در بازی های لیگ قوت گرفته بود.

 

 

مدیرعامل باشگاه سپیدرود درباره وضعیت این باشگاه نیز گفته: سپیدرود شرایط خوبی ندارد و خطر از این تیم دور نشده است و درست است که ما پنجره را باز کردیم اما تا نیم فصل گروهی دیگر از طلبکاران فصول گذشته با ثبت شکایت های تازه آن را بستند و برای باز کردن آن نیازمند حمایت مالی هستیم و همچنین هزینه های لجستیکی مانند بلیط هواپیما و هتل و البسه با قیمت های جدید کمرشکن شده و کار را برای ما سخت کرده است. ما در ابتدای فصل با تسویه حساب قطعی حدود ۲ میلیارد تومان از بدهی های گذشته سپیدرود را کم کردیم که معتقدم در شرایط سقوط کار بسیار بزرگی بود و در بخش پشتیبانی مانند سفر، هتل، پرواز در حد بسیار مطلوب و حرفه ای در حد نام سپیدرود سعی کردیم همه چیز مطلوب و آبرومندانه انجام شود و این هفته هم بخش دیگری از قرارداد بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد. از استاندار و فرماندار محترم، نمایندگان محترم مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیئت فوتبال استان می خواهم تا به کمک سپیدرود بیایند و مساله مالکیتی این تیم را حل کنند.

نظر شما:

security code