معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان:

ظرفیت تشکل های مردمی برای بهبود وضعیت سیمای شهری استفاده شود


۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۵ | کد خبر: ۱۱۸۸ چاپ
ظرفیت تشکل های مردمی برای بهبود وضعیت سیمای شهری استفاده شود

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان تاکید کرد: ظرفیت تشکل‌های مردمی برای بهبود وضعیت سیمای شهری استفاده شود.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، علی اوسط اکبری مقدم در نشست شهرداران استان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سال جدید و لزوم تقویت خدمات شهری، افزود: از ظرفیت تشکل های مردمی و سازمان های مردم نهاد در بهبود وضعیت سیمای شهری استفاده بهینه شود.

وی برای حضور میدانی خود و مجموعه همکاران حوزه مدیریت شهری در پاکسازی شهرها از زباله اعلام آمادگی کرد و اظهارکرد: امیدوارم مردم با همدلی مضاعف شهرداری‌ها را در انجام وظایف خود همراهی کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان اینکه وجود مشکلات اقتصادی برکسی پوشیده نیست، گفت: شهرداران با تدبیر از ظرفیت های مختلف موجود در استان گیلان برای رونق اقتصادی مجموعه مدیریت شهری استفاده کنند.

 

اکبری مقدم تصریح کرد: صرفه جویی در هزینه‌ها و مدیریت ویژه اجرای پروژه های عمرانی باید با جدیت در دستور کار شهرداران قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به تاکید استاندار گیلان درباره پرداخت مطالبات حوزه کارگری اشاره کرد و افزود: امیدواریم با پیگیری مستمر و جذب منابع ملی شاهد رفع بخشی از دغدغه های پرداخت مطالبات حوزه شهرداری‌ها باشیم.

وی همچنین خواستار همکاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی مرتبط با شهرداری‌ها در جهت تامین منابع مالی مورد نیاز در پرداخت حقوق پرسنل و تعهدات آنان شد.