آستارا زیر برف / فرماندار: تمام راه ها باز است

کلانشهر: با توجه به ادامه بارش برف در مناطق کوهستانی و جلگه‌ای آستارا، ستاد مدیریت بحران، دستگاه‌های امدادرسان، راهداری و هلال احمر با تمامی امکانات لازم در محورهای اصلی این شهرستان مستقر و فعال هستند و تمام تلاش آنها باز نگه داشتن راه‌های اصلی منطقه است.

بارش برف در شهرستان آستارا از حدود ساعت چهار بامداد چهارشنبه آغاز و از بعد از ظهر تشدید شده و به منظور خدمت رسانی مناسب سه اکیپ راهداری در محدوده‌های بهارستان، پلیس راه آستارا - تالش و نزدیکی شهر حویق مستقر شده‌اند.

بیشترین بارش برف هم اکنون در محور اصلی آستارا از مقابل بقعه امامزادگان تا تفرجگاه بی بی یانلو در گردنه کوهستانی حیران جریان دارد و با تلاش راهداران، نمک پاشی و برف روبی همچنان ادامه داشته و تاکنون موردی از حوادث جاده‌ای یا اسکان در راه ماندگان گزارش نشده است.

فرماندار آستارا با بیان اینکه ۱۹ دستگاه ماشین آلات سنگین در مناطق درگیر با برف فعال و عملیاتی هستند، اظهار کرد: ۲۵ نیروی انسانی اقدامات لازم در زمینه راهداری، برف روبی و نمک پاشی را انجام می‌دهند.

عباس صابر با اشاره به حضور ۳ اکیپ راهداری، گفت: هم اکنون ۵۰ کیلومتر از محور اصلی شهرستان مرزی بندر آستارا درگیر با بارش برف است و در این ۵۰ کیلومتر نیروهای راهداری و دستگاه‌های خدمات رسان مستقر هستند.

نظر شما:

security code