مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد

بازگشایی موزه ها و اماکن تاریخی گیلان در ایام نوروز


۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۴ | کد خبر: ۱۲۴۱۱ چاپ

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از بازگشایی موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی گیلان در روزهای نوروز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: موزه‌های مختلف و اماکن تاریخی استان گیلان در ایام نوروز ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی میزبان علاقمندان خواهند بود.

بازگشایی موزه ها و اماکن تاریخی گیلان در ایام نوروز
کلانشهر:مسعود حلاج‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: با استناد به مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا که تردد در شهرستان‌های زرد و آبی را مجاز اعلام کرده، با توجه به اعلام آخرین تغییرات وضعیت شهرستان‌های استان گیلان، موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان گیلان در نوروز ۱۴۰۰ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

وی با اعلام اینکه استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده توسط وزارت بهداشت در سفرهای نوروزی ۱۴۰۰ شرط اصلی خواهد بود، افزود: موزه‌های مختلف و اماکن تاریخی استان گیلان در ایام نوروز ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی میزبان علاقمندان خواهند بود.

حلاج‌پور تصریح کرد: محوریت ستاد اجرایی هماهنگی سفرهای نوروزی ۱۴۰۰ در گیلان رعایت اصول بهداشتی و انجام سفرهای مسئولانه بوده و رعایت این پروتکل‌ها در تمامی مراحل سفر و انجام بازدید از مکان‌های گردشگری و فرهنگی و تاریخی الزامی است.