مدیر سازمان تعاون روستایی گیلان:
ایجاد مرکز تجارت بین المللی برنج در گیلان
۱۳ اسفند ۹۷ - ۱۰:۴۳ چاپ
ایجاد مرکز تجارت بین المللی برنج در گیلان

مدیر سازمان تعاون روستایی گیلان  از ایجاد مرکز تجارت بین المللی برنج در استان خبر داد و گفت: فرآوری، بسته بندی و تولید برنج استاندارد در راستای تامین بخشی از نیاز داخلی و صادرات از برنامه های مرکز مذکور است .

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، رامین گیلانشاهی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان به فعالیت ۶۴ واحد مرکز جمع آوری شیر در گیلان اشاره کرد و افزود: توزیع نهاده های کشاورزی از جمله فعالیت های ما در استان محسوب می شود . 

وی با بیان اینکه تامین، توزیع و مباشرت گوشت منجمد و مباشرت توزیع گوشت گرم در گیلان در اختیار سازمان تعاون روستایی استان قرار گرفته است، تصریح کرد: روزانه ۵۰ تن گوشت مرغ از طریق فروشگاه های تعاون روستایی در گیلان توزیع می شود . 

مدیر سازمان تعاون روستایی گیلان از ایجاد مرکز تجارت بین المللی برنج در استان خبر داد و بیان کرد: فرآوری، بسته بندی و تولید برنج استاندارد در راستای تامین بخشی از نیاز داخلی و صادرات از برنامه های مرکز مذکور است . 

وی گفت: امسال مقدار یک هزار و ۳۰۰ تن سیب و پرتقال شب عید مردم در انبارهای استان ذخیره سازی شده است.

گیلانشاهی با اشاره به اینکه ایجاد زنجیره ارزش افزوده در تولید محصولات کشاورزی از جمله برنامه های سازمان تعاون روستایی گیلان است، یادآور شد: تولید محصول گواهی شده به منظور رقابت با برندهای جهانی از دیگر برنامه های ما در تعاون روستایی است.

نظر شما:

security code