فرمانده کل سپاه در پیامی به محضر رهبر معظم انقلاب؛ با بیان اینکه برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی، ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ را تشکیل داده‌ایم، نوشت: کشور را از عوارض تحریم‌های ظالمانه بی نیاز می‌کنیم.

سردار سلامی از تشکیل ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ خبر داد
کلانشهر: به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سپاه نیوز؛ در متن پیام سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران به محضر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا آمده است: با اهدای سلام و تحیات الهی و با تقدیم احترام و تبریک حلول سال جدید به محضر مبارکتان به استحضار می رساند؛ پیام‌های راهگشا، الهام بخش و حیات افزای نوروزی حضرتعالی که مضمون و محتوای حقیقی حرکت عظیم کشور و ملت شریف ایران به سمت قله های رفیع سرافرازی و پیشرفت و سعادت است، دریافت شد.

 

در ادامه این پیام آمده است: جوهر اصلی این پیام الهی، قوی شدن ایران عزیز در پرتو ایمان و در حد بی اثرسازی سیاست های مکر سیئه دشمن و خنثی کردن آرزوهای شوم دشمنان در صحنه مقاومت انقلابی اقتصادی مردم عزیزمان است.   

 

سردار سلامی در این پیام تاکید کرد: سپاه خود را در نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان های نورانی قرار داده است. آقا جان، آنقدر می‌سازیم، تولید می‌کنیم، به یاری مردم میشتابیم، بافساد مقابله می‌کنیم، فناوران جوان را بسیج می کنیم، گروه‌های بی شمار بسیجی را در میدان عزت مردم گسیل می‌داریم، خانواده ها را یاری می کنیم تا توانمند شوند و قدرت می سازیم تا دشمن ناتوان شود و دیگر یارای تعقیب سیاست هایش را نداشته باشد. ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت.  

 

فرمانده کل سپاه در این پیام آورده است: ما در میدان می‌مانیم، با مردم همراه می شویم، کلام حضرتعالی را روی صحنه زمین پیاده می‌کنیم، دشمن را جا می‌گذاریم، از او و راهبردش عبور می‌کنیم، کشور را از عوارض تحریم های ظالمانه بی نیاز می‌کنیم و اینچنین به برجام بی اعتنا و بی نیاز می‌شویم، این راه ما است.

 

در ادامه این پیام آمده است: ما برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی، ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰  را تشکیل داده‌ایم، امروز سه شنبه ۱۴۰۰/۱/۳ اولین جلسه آن با حضور هیئت رئیسه سپاه و رئیس سازمان بسیج، سازمان اطلاعات و مسئولان اقتصادی و سازندگی سپاه برگزار شد و تصمیمات اولیه در قالب یک نقشه راه، منسجم و هماهنگ و هم افزا با سایر نهادها و دستگاه‌های دولتی برای اجرای فرامین مبارکتان گرفته شد.

 

سردار سلامی در این پیام یادآور شد: ستاد مذکور از طریق سه قرارگاه عملیاتی تحقق انتظارات آن وجود پربرکت و سرچشمه حکمت را ان شاءالله تضمین خواهد نمود. در پایان سلامتی مولا و مقتدایمان را از درگاه خداوند تبارک و تعالی خواستارم.

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ایرنا
اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code