افتتاح شش واحد صنعتی بزرگ در گیلان


۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۹ | کد خبر: ۱۲۵۴ چاپ
افتتاح شش واحد صنعتی بزرگ در گیلان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت:شش واحد صنعتی بزرگ در شهر رشت همزمان با سفر ریاست جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به گیلان افتتاح می شوند .
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، فرهاد دلق پوش از افتتاح رسمی شش واحد صنعتی بزرگ در شهرستان رشت همزمان با سفر ریاست جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به گیلان خبر داد و گفت: عمده محصولات این واحدها استراتژیک و پرکاربرد می باشد که محصولات آنها پشتوانه سایر صنایع و امور عمرانی هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان ادامه داد: این واحدها با حضور مقامات عالی رتبه وزارت صمت در محل واحدهای صنعتی در شهرصنعتی رشت و شهرک صنعتی سپیدرود به صورت ویدئوکنفرانس رسماً افتتاح می شوند.

وی میزان سرمایه گذاری این شش واحد را بیش از 246 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تولید انواع میلگرد و چسب اوره و رزین ملامین فرمالدئید، نخ فرش، شمش فولادی ورق کارتن کرافت لاینر و انواع ناگت و21 نوع چیپس مرغ(برای اولین بار در گیلان) منطبق با تکنولوژی روز، دستاورد این سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان است.

 

  دلق پوش تصریح کرد: میزان اشتغال ایجاد شده در این شش واحد 532 نفر به صورت مستقیم است  که در این زنجیره تامین و تولید و مصرف زمینه اشتغال بیش از 900 نفر فراهم شده است . 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه در سال جاری 162 پروانه بهره برداری صنعتی در کل استان صادره شده است افزود: از این بین تعداد 100 فقره آن از طرح ایجادی و توسعه ای بوده که در مجموع زمینه اشتغال 1640نفر را با سرمایه گذاری 645 میلیارد تومان در گیلان فراهم کرده است. 

نظر شما:

security code