غلامی از کمک نیروهای امدادی هلال احمر به اعزام پنج فرد آسیب دیده در تصادف محور بندرانزلی به رضوانشهر خبر داد و گفت: سه نفر توسط اورژانش و ۲ نفر توسط نیروهای امدادی به بیمارستان رسانده شدند.

مصدومیت ۵ نفر در حادثه تصادف محور بندرانزلی به رضوانشهر
کلانشهر: سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از تصادفی در محور بندر انزلی به رضوانشهر _ منطقه بشمن خبر داد و افزود: تعداد افراد حادثه دیده پنج نفر بودند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان علت این تصادف را انحراف و برخورد با تیر چراغ برق یک دستگاه سواری کوئیک عنوان کرد و گفت: زمان اطلاع ۱۲:۵۷ بود که نیروهای امدادی ساعت ۱۳:۱۲ در صحنه حضور یافتند.

وی بیان کرد: از پنج مصدوم حادثه سه نفر توسط عوامل اورژانس انتقال و ۲ نفر نیز توسط عوامل امدادی پایگاه کپورچال بندرانزلی انجام شد.

سیاوش غلامی پایان عملیات را ساعت ۱۴:۰۱ اعلام کرد و اظهار کرد: رانندگان به توصیه‌های پلیس توجه کرده، از عجله و شتاب در رانندگی بپرهیزند و با سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی کنند تا شاهد وقوع اینگونه حوادث تلخ جاده‌ای نباشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد گفت: تلفن ۱۱۲(ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است.

تصادف