همه بازگشت های باورنکردنی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

تنها سه تیم در تاریخ لیگ قهرمانان توانستند شکست با اختلاف سه گل یا بیشتر را جبران کنند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مارکا، "برای دست یافتن به غیرممکن آماده‌ایم. از همه مهم‌تر باور است. با یک عملکرد خیلی خوب و گلزنی در لحظات مهم می‌توان به هدف رسید." این صحبت‌های مارکوس رویس پیش از دیدار دورتموند و تاتنهام بود. تیم آلمانی که در دیدار رفت با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه خانگی به دنبال جبران نتیجه و صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپاست.

تنها سه بار در تاریخ لیگ قهرمانان نتیجه ۳ بر صفر جبران شده است. تیم‌های بارسلونا، رم و دپورتیوو لاکرونیا توانستند این اختلاف یا بیشتر را در دیدار برگشت جبران کنند. بارسا در مرحله یک هشتم نهایی ۱۷-۲۰۱۶ شکست ۴ بر صفر برابر پاری سن ژرمن را جبران کرد و توانست در نوکمپ تاریخ سازی کند و ۶ بر یک پیروز شود. رم یک فصل بعد شکست ۴ بر یک مقابل بارسلونا را جبران کرد و در ورزشگاه المپیک با سه گل پیروز شد.

لیگ قهرمانان پیش‌تر هم یک نتیجه باورنکردنی به خود دیده بود. دپورتیوو لاکرونیا پس از آن که در سن سیرو با نتیجه ۴ بر یک مغلوب میلان شد در بازی برگشت در ریازور پیروزی ۴ بر صفر را به دست آورد و به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان ۰۴-۲۰۰۳ صعود کرد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code