حسنی پور: قهرمانی در سه مرحله لیگ جهانی کاراته اتفاق خوبی است/ باید روند خوبمان را حفظ کنیم

مربی تیم ملی کاراته گفت: قهرمانی در مسابقات لیگ جهانی فرانسه، امارات و اتریش یک اتفاق خوب برای کاراته ایران است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از تسنیم، سعید حسنی‌پور در خصوص عملکرد نمایندگان کاراته کشورمان در رقابت‌های لیگ جهانی سری A اظهار داشت: با توجه به اینکه از لحاظ نتیجه عملکرد بچه‌های ما به نسبت تیم‌های دیگر حاضر در بخش کومیته مردان بهتر بود، خوشحال هستیم. البته ضعف‌هایی وجود دارد که حتما برطرف خواهیم کرد، اما اینکه در سه مرحله لیگ جهانی در فرانسه، امارات و اتریش قهرمان شدیم و عملکرد بهتری نسبت به سایر تیم‌های کومیته مردان دنیا داشتیم، یک اتفاق خوب برای کاراته ایران است.

وی تاکید کرد: بچه ها نیز مرحله به مرحله مسابقات از لحاظ عملکرد و اجرای خواسته‌های کادرفنی بهتر و بهتر شدند. همانطور که پیش از این نیز اعلام کردم که کسب سهمیه المپیک یک کورس سنگین است و کسی موفق خواهد شد که  بتواند عملکرد خود را تا پایان مراحل لیگ‌های جهانی بهتر حفظ کند. در این مسیر شاید قهرمانان ما نیز در برخی مراحل روی کاغذ نتیجه لازم را کسب نکنند اما مهم حفظ روند خوب در این مسیر است.

 

مربی تیم ملی کاراته خاطر نشان کرد: خدا را شکر بازخورد عملکرد بچه‌ها ما نشان می دهد که نمودار عملکرد آنها مثبت است. مجموعه فدراسیون و کادرفنی نیز تمام تلاش خود را انجام می دهد که اعزام ها به خوبی انجام شود و در مجموع شرایط خوبی از لحاظ رسیدگی و حضور در مسابقات دارد که جای تشکر دارد. امیدوارم در مراحل بعدی لیگ جهانی نیز نتایج خوبی را کسی کنیم و مطمئن باشید که نقاط ضعف خود را برطرف خواهیم کرد و به سه سهمیه المپیک دست پیدا خواهیم کرد و در توکیو نیز برای کشورمان افتخار کسب خواهیم کرد.

نظر شما:

security code