علی فرهی، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار اظهار داشت: شکارچی کل و بز با لاشه شکار و دو قبضه سلاح قاچاق در رودبار دستگیر و بازداشت شد.

دستگیری شکارچی کل و بز با دو قبضه اسلحه قاچاق در رودبار
کلانشهر: علی فرهی، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با بیان اینکه شکارچی کل و بز با لاشه شکار و دو قبضه سلاح قاچاق در رودبار دستگیر و بازداشت شد، گفت: بعد از دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر اقدام مجرمانه یک شکارچی و شکار یک راس بز کوهی در کوهستان‌های رودبار مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان تحقیقات خود را در این زمینه شروع کردند و پس از اطمینان از وجود ادوات جرم و بقایای لاشه شکار با دریافت حکم قضایی، باهمکاران پلیس اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان مخفیگاه وی را مورد تفتیش و بازرسی قرار دادند.

وی در ادامه اظهار داشت: در این اقدام که با همراهی خوب اداره پلیس اطلاعات و مامورین نیروی انتظامی و همکاری خوب دستگاه قضای شهرستان رودبار صورت پذیرفت، بقایای لاشه و شاخ شکار شده گونه کل و بز و همچنین دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز از مخفیگاه متخلف کشف و ضبط شد.

فرهی در ادامه افزود: این شکارچی با تشکیل پرونده شکایت راهی مراجع قضایی در بازداشت است و جریمه اولیه ضرر زیان شکار گونه کل و بز هر راس دویست و پنجاه میلیون ریال که علاوه بر این جریمه، جرایم و مجازات‌های دیگری نیز از سوی مقامات قضایی برای این متخلف در نظر گرفته خواهد شد.

نظر شما:

security code