ساعت فعالیت مراکز اهدای خون در دهه اول ماه مبارک رمضان در شهرستان‌های گیلان اعلام شد.

اعلام ساعت فعالیت مراکز اهدای خون در دهه اول ماه رمضان

کلانشهر: مدیر کل انتقال خون گیلان گفت: مراکز اهدای خون در دهه اول ماه مبارک رمضان، در ۲ شیفت کاری فعال هستند.

دکتر بابک پاکدل افزود: در دهه اول ماه رمضان ، مرکز انتقال خون رشت واقع در میدان فرهنگ شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۳ و جمعه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳، سامانه ثابت خونگیری واقع در میدان شهرداری رشت شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳، اتوبوس ثابت خونگیری واقع درمیدان یخسازی رشت شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ فعال است.

وی گفت: مرکز انتقال خون لاهیجان شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ و عصر‌ها پس از افطار تا ساعت ۲۳:۳۰، مراکز انتقال خون شهرستان‌های بندرانزلی، تالش، آستارا، فومن، لنگرود و رودسر شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ و مرکز انتقال خون شهرستان املش سه شنبه‌ها از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۳۰ آماده دریافت خون نیکوکاران هستند.

مدیرکل انتقال خون گیلان گفت: اهداکنندگان می‌توانند برای نوبت دهی اینترنتی به نشانی nobatdehi.ibto.ir/Nobat/DaryaftNobatInterneti4 مراجعه کنند.

 

همچنین وی افزود: با توجه به تغییر ساعت فعالیت مراکز انتقال خون در استان، اهدا کنندگان خون در شهرستان های رشت و لاهیجان که در ساعات محدودیت تردد شبانه برای اهدای خون مراجعه می کنند نگران ثبت جریمه های تردد شبانه خودروهای خود نباشند.

جریمه رانندگی محدودیت تردد شبانه اهداکنندگانی که از ساعت 18 تا 23 به مرکز انتقال خون رشت واقع در میدان فرهنگ ، و اهدا کنندگانی که پس از افطار تا ساعت ۲۳:۳۰ به مرکز انتقال خون لاهیجان مراجعه می کنند ثبت نمی شود و درصورتی که ثبت شد حذف می شود.

نظر شما:

security code