پرسپولیس الوحده امارات را شکست داد


۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۹ | کد خبر: ۱۳۰۱۳ چاپ

تیم فوتبال پرسپولیس که عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را یدک می کشد در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به برتری برسد.

پرسپولیس الوحده امارات را شکست داد
کلانشهر: در آغاز مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس موفق با نتیجه 1-0 از سد تیم الوحده امارات عبور کند.

در این مسابقه که در استادیوم جواهر لعل نهروی شهر گوا در کشور هند برگزار می شد، شاگردان یحیی گل محمدی بازی را کاملا برتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی مسابقه صاحب چندین فرصت گلزنی شدند که با بی دقتی مهاجمان از دست رفت. الوحده هم روی ضدحملات توسط عمر خربین در چند صحنه خطرناک ظاهر شد که آن موقعیت ها هم به جایی نرسید.

فشار حملات قرمزها درنهایت در دقیقه 40 نتیجه داد و روی پاس مهدی ترابی، سیدجلال حسینی با شوتی دقیق توانست دروازه الوحده را باز کند تا پرسپولیسی ها برنده به رختکن بروند.

در نیمه دوم، پرسپولیسی ها بیشتر به اداره بازی پرداختند و چندان هجومی مثل نیمه اول ظاهر نشدند و حتی ورود عیسی آل کثیر به زمین هم نتوانست آن ها را به گل دوم برساند. الوحده هم که در پی جبران گل خورده بود، با حضور اسماعیل مطر،کاپیتان باتجربه خود هم در گلزنی ناکام بود تا درنهایت سه امتیاز این دیدار به حساب نماینده ایران واریز شود.

پرسپولیس با این برد فعلا در صدرجدول گروه E لیگ قهرمانان قرار گرفت تا دو تیم دیگر این گروه یعنی گوا و الریان قطر امشب با یکدیگر دیدار کنند.