کرونا دومین مسابقه سپیدرود را هم لغو کرد


۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۶ | کد خبر: ۱۳۰۱۴ چاپ

به دلیل ابتلای تعداد زیادی از اعضای تیم فوتبال سپیدرود به ویروس کرونا دومین مسابقه پی در پی این تیم در لیگ دسته دوم نیز لغو شد.

کرونا دومین مسابقه سپیدرود را هم لغو کرد

کلانشهر: بر طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران و بر مبنای تایید، راستی آزمایی و گزارش ستاد مقابله با کرونا در فوتبال، مسابقه روز شنبه مورخ ۲۸ فروردین ماه تیم های نفت و گاز گچساران با سپیدرود رشت از هفته پانزدهم لیگ دسته دوم لغو و تاریخ جدید برگزاری دیدار مورد اشاره به صورت معوقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

بنابراین گزارش پس از اینکه تعداد تست رپید کرونای بیش از ۱۶ نفر از اعضای تیم سپیدرود در روز جمعه هفته گذشته مثبت اعلام شد، از اعضای تیم تست پی سی آر گرفته شد که مشخص شد بیش از ۳۰ نفر تست شان مثبت شده و در سومین تست پی در پی که با حضور نماینده ویژه ایفمارک و فدراسیون انجام شد، همچنان بیش از ۲۵ نفر از اعضای تیم سپیدرود دارای نتیجه مثبت پی سی آر اعلام شدند و به همین دلیل پس از لغو مسابقه سپیدرود برابر مس نوین، دومین دیدار این تیم نیز تا اطلاع ثانوی معوقه اعلام شد.

بنابر اعلام کادر پزشکی باشگاه سپیدرود رشت، تمرینات عمومی این تیم که از روز جمعه هفته گذشته تعطیل شده است، همچنان تعطیل و به صورت غیر عمومی انجام می شود و تا زمانی که بازیکنان دارای علایم و تست مثبت، دو بار پی در پی تست کرونای شان منفی نشود اجازه حضور در تمرینات را نخواهند داشت.