سرهنگ باقر رجبی‌ ویسرودی، فرمانده انتظامی املش از دستگیری سارق سیم حین سرقت از تیر چراغ برق در این شهرستان خبر داد و گفت: این سارق به ۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

غافلگیری سارق ۴۰ ساله بالای تیر چراغ برق در املش

کلانشهر: فرمانده انتظامی املش از دستگیری سارق سیم حین سرقت از تیر چراغ برق در این شهرستان خبر داد و گفت: این سارق به ۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

وی گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد سیم برق در نقاط مختلف شهرستان املش با تشکیل تیم‌های عملیاتی، پیگیری موضوع و شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان املش با اعلام اینکه با بررسی‌های صورت گرفته و اقدامات پلیسی، متهم این پرونده‌ها شناسایی شد افزود: پلیس، متهم مورد نظر را حین سرقت سیم در بالای تیر چراغ برق مشاهده و او را در حال فرار دستگیر کرد.

این مقام انتظامی از اعتراف سارق به ۵ فقره سرقت سیم برق در شهرستان املش خبر داد و تصریح کرد: سارق غیربومی بوده و روزها نقاط خلوت را شناسایی و شب هنگام نیز نسبت به سرقت سیم برق اقدام می‌کرد.

سرهنگ رجبی ویسرودی به کشف، ۱۵۰ متر سیم برق سرقتی به همراه یک عددقیچی بزرگ سیم‌بری در بازرسی از محل اختفاء سارق اشاره کرد و اذعان داشت: سارق ۴۰ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.