سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: ۶۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودرو پژو در شهرستان لاهیجان کشف شد.

کشف ۶۵ کیلوگرم مواد مخدر از یک خودرو در لاهیجان

کلانشهر: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: ۶۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودرو پژو در شهرستان لاهیجان کشف شد.

 

سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه سال‌ها است که موادمخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده است اظهار داشت: نیروی انتظامی خط مقدم مبارزه با موادمخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

 

وی گفت: با تحقیقات صورت گرفته و در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله موادمخدر از محورهای مواصلاتی به استان گیلان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از شناسایی سواری پژو پارس حامل موادمخدر حین پایش خودروهای عبوری در در محور رشت به لاهیجان خبر داد و تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از تعقیب و مراقبت انجام شده خودرو مورد نظر را در شهر لاهیجان متوقف کردند.

 

این مقام انتظامی به کشف ۶۵ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در بازرسی از این خودرو اشاره کرد و بیان داشت: قاچاقچی ۴۲ساله دستگیر و با تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.