معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

حضور 230 بازرس در طرح سلامت نوروزی گیلان


۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۲ | کد خبر: ۱۳۶۸ چاپ
حضور 230 بازرس در طرح سلامت نوروزی گیلان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تعداد بازرسان طرح سلامت نوروزی را 230 تن اعلام کرد و گفت: بازرسان سلامت نوروزی به طور شبانه‌روزی ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد خوراکی در سطح استان پیگیر مشکلات و شکایات مردم هستند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، دکتر محمد عباسی با اشاره به اجرای برنامه‌های سلامت نوروزی، اظهار کرد: همه ساله طرح سلامت نوروزی از بیستم اسفندماه  آغاز می‌شود و به مدت یک ماه با برنامه‌های بازدید و نظارت بر توزیع مواد غذایی و آشامیدنی و ... اجرا می‌شود . 

وی با اشاره به کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بین دانشگاه‌های هم طراز در کشور، ابراز امیدواری کرد که با حمایت ریاست دانشگاه اجرای طرح سلامت نوروزی به نحو احسن انجام گیرد . 

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تعداد بازرسان طرح سلامت نوروزی را 230 تن اعلام کرد و گفت: بازرسان سلامت نوروزی به طور شبانه‌روزی ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد خوراکی در سطح استان پیگیر مشکلات و شکایات مردم هستند.

عباسی ادامه داد: مردم می‌توانند شکایات خود را از طریق سامانه 190 اعلام نمایند . 

وی خاطرنشان کرد: طرح سلامت نوروزی در 16 شهرستان استان و با حضور بازرسان بهداشت محیط در قالب 72 اکیپ سیار و 17 اکیپ ثابت و به منظور تامین و حفظ سلامت مردم در سطح استان به صورت شبانه روزی اجرا می شود . 

نظر شما:

security code