اعضای شورای شهر رشت با تصویب کمک یک میلیارد تومانی به تیم پرهوادار و قدیمی شهر رشت موافقت کردند تا کمی از آلام این تیم کاسته شود.

شورای شهر رشت کمک یک میلیاردی به سپیدرود را تصویب کرد
کلانشهر: در جلسه عصر چهارشنبه شورای شهر رشت هر ۹ نفر عضو حاضر در جلسه (دو عضو شورا غایب بودند) با تصویب کمک یک میلیارد تومانی شورا و شهرداری رشت به تیم ریشه دار و اصیل شهر رشت رای مثبت دادند تا این کمک در آینده ای نزدیک به باشگاه سپیدرود تزریق شود.

 

در شرایطی که باشگاه سپیدرود در شرایط خطرناکی به سر می برد و وضعیت مالی این تیم به نقطه قرمز رسیده است، در جلسه هفته گذشته شورای شهر رشت، اعضای این شورا با طرح کمک یک میلیارد تومانی به باشگاه سپیدرود رشت موافقت کرده و آن را برای طی مراحل قانونی و تنظیم لایحه به شهردار رشت ارسال کردند.

در مرحله بعد هم دکتر احمدی شهردار رشت ضمن موافقت با لایحه و مبلغ آن، لایحه ی کمک به باشگاه سپیدرود را تنظیم و تایید کرد و برای تایید نهایی و طرح در صحن عمومی شورا آن را به دبیرخانه شورای شهر رشت ارسال کرد و امروز با اتفاق آرا این کمک تصویب شد.

آخرین مرحله از قابل وصول شدن کمک شورای شهر و شهرداری رشت به تیم سپیدرود چشم انتظار تایید نهایی فرماندار محترم رشت است که می توان امیدوار بود که این کمک فوری در کمترین زمان ممکن به تیم سپیدرود تزریق شود.

منبع: روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت
اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code