دستیگری اراذل و اوباش مهاجم به خانواده مسافر

جراحت شدید سر با ضربه تبر


۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۲ | کد خبر: ۱۳۷۷۲ چاپ

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل و ضارب اصلی درگیری اراذل و اوباش با خانواده‌ای در یکی از روستاهای گرگان خبر داد.

جراحت شدید سر با ضربه تبر

کلانشهر: با تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی و امنیتی استان گلستان، عامل اصلی درگیری در یکی از روستاهای گرگان دستگیر شد. این فرد ضارب اصلی در این درگیری است که در درگیری با اعضای یک خانواده با تبر یکی از آنان حمله کرد. سرعت زیاد در رانندگی، سبب درگیری بین موتورسوارن و اعضای یک خانواده که مسافر بودند، شد و اراذل و اوباش نیز به همین بهانه پیش پا افتاده اقدام به ضرب و شتم و تبرکشی کرده بودند.

 

سردار سعید دادگر، فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان و انتظامی شهرستان گرگان، ساعاتی قبل در یک تعقیب و مراقبت ویژه عامل اصلی درگیری روستای قرن آباد که با یک تبر یک نفر را به شدت مجروح کرده بود دستگیر کردند.

 

وی افزود :با تلاش شبانه روزی پلیس طی هماهنگی با مرجع قضایی تا کنون 4 نفر از عاملان اصلی نزاع و درگیری دستگیر وجهت تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس هستند.

 

حجت‌‍الاسلام سیدرضا سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این باره اظهار داشت: این فرد جزو متهمان اصلی حادثه دلخراش روز جمعه ( 24 اردیبهشت) در یکی از روستاهای گرگان است که ساعتی پیش با رصد اطلاعاتی پلیس در یکی از شهرهای نزدیک گرگان دستگیر شد و در حال حاضر در بازداشت است.

 

وی با اشاره به دستگیری دو متهم دیگر این پرونده طی شب گذشته گفت: دو متهم دیگر این حادثه که قبلا دستگیر شده بودند روز گذشته با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای مرکز استان، بازجویی و پس از تفهیم اتهام با صدور قرار روانه زندان شدند.

 

جمعه ( 24 اردیبهشت ماه) تعدادی از اراذل و اوباش به یک خانواده که مسافر بودند، در مسیر بازگشت از جنگل روستای قرن آباد، حمله کردند و یکی از افراد خانواده را با تبر به شدت زخمی کردند. مصدوم به علت شدت جراحت در بخش مراقبت های ویژه بستری بود که با بهبود وضعیت عمومی به بخش منتقل شد. پخش ویدئوی این درگیری در فضای مجازی سبب جریحه دار شدن افکار عمومی شد.

نظرات شما:

حبیب سوارکار مطمئن 27 اردیبهشت 1400 ساعت 11:02

با درود و عرض ادب و احترام
چه فایده فردا با وثیقه آزاد میشوند و در دادگاه اگر هم محکوم شدند اول با خواهش و تمنا و آشنا تقاضای بخشش دارند اگر هم نشد با تهدید و ارعاب و بعد رسانه ها با افتخار اعلام می کنند که خانواده مقتول در پای چوبه دار قاتل را بخشیدند و این سریال همچنان ادامه دارد و این را ارازل و اوباش میداند

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code