مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان، رقم و فرایند ثبت‌نام برای پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد.

زمان، رقم و فرایند ثبت نام وام قرض الحسنه بازنشستگان اعلام شد

کلانشهر: مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: در سال 98، 180 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای بازنشستگان پیش‌بینی شده بود که این رقم در سال 99 افزایش پیدا کرد.

وی با اشاره به افزایش رقم تسهیلات بانکی به بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال گذشته تصریح کرد: این رقم در سال 99 به دو هزار میلیارد تومان افزایش یافت که این رقم حاصل تعریف منابع جدید مالی سازمان بود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: تسهیلات بانکی به بازنشستگان با همکاری بانک رفاه به بازنشستگان پرداخت شده است همچنین امسال نیز رقم تسهیلات بانکی به بازنشستگان افزایش یافته است؛ این رقم در بودجه سازمان تأمین اجتماعی مبلغ 2600 میلیارد تومان تحت عنوان تسهیلات بانکی بازنشستگاه پیش‌بینی شده است که با توجه به ابلاغ بودجه به بانک عامل ابلاغ شده است.

وی گفت: بازنشستگان می‌توانند به‌صورت غیرحضوری و از طریق سایت سازمان تأمین اجتماعی اقدام به ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات بانکی کنند که به‌صورت غیرحضوری و توسط کانون‌ها بازنشستگان انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره زمان پرداخت وام به بازنشستگان نیز گفت: طی دو، سه هفته آینده نخستین مرحله پس از ثبت‌نام به بازنشستگان پرداخت خواهد شد و طی 6 مرحله قرار است تسهیلات بانکی به بازنشستگان پرداخت شود و بالغ بر 500 هزار نفر از این تسهیلات استفاده خواهند کرد.

نظرات شما:

توفیق عسکری ازمازندران شهرستان گلوگاه 11 خرداد 1400 ساعت 05:03

باسلام وعرض خسته نباشید
بنده باتوجه به احتیاج مبرم ازسال 98پیگیر وام 5میلیونی که فرموده بودید بودم ودرسال 99به کانون رفته وتمام مراحل که کانون جهت دریافت وام بود طی کرده ومدارک راتحویل کانون دادم وبه من پیامکدریافت وام ازسازمان امد ولی وام واریز نشد وبعداز پیگیری به من
!!! فرمودن که درحساب شما باید مثلا فلان مبلغ موجودی میبود اولا ممکن نیست حساب خالی از وجه باشد واگر چنین بود کانون میبایست به مراجعین اعلام کند که فلان مبلغ درحساب بانکی باید دست نخورده بماند... ایا دلیل عدم واریز وام به این خاطر بوده وصحت دارد؟ وحال که یک سال گذشته روز ازنو وروزی از نو وباید دوباره همان روند را طی کنم؟ استدعا دارم دراین شرایط سخت روند کار را طوری پیش ببرید تابه مشکل برخورد نکنیم وهمان وام 5میلیونی الان ارزشش
یک میلیون شده لطفاراهنمایی کنید تا موفق به دریافت این وام شوم
سپاسگذارم

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code