امدادگران جمعیت هلال احمر استان گیلان بعد از سه روز جستجو جسد پیرمرد مفقود شده در روستای توریستی داماش عمارلو رودبار را پیدا کردند.

کشف جسد پیرمرد مفقود شده روستای داماش پس از ۳ روز

کلانشهر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: با دریافت گزارش عصر جمعه مبنی بر مفقود شدن پیرمردی در روستای توریستی داماش، نجاتگران هلال احمر مستقر در پایگاه شهدای جیرنده و یک تیم تخصصی تجسس از استان گیلان با بکارگیری یک قلاده سگ زنده یاب برای جستجو به محل اعزام شدند.

 

 

وی اظهار داشت: پس از سه روز جستجو با مشارکت اهالی عمارلو رودبار جسد پیرمرد مفقوده شده در روستای توریستی داماش با فاصله چندکیلومتر از محل گزارش مفقودی در عمق جنگل های منطقه کشف و به مسئولان مربوطه تحویل داده شد.

 

وی در ادامه با اشاره به سومین روز عملیات عوامل امدادی جمعیت هلال احمر گیلان در پی غرق شدن مرد ۳۵ ساله در رودخانه سپیدرود توسط عوامل امدادی خاطر نشان کرد: با دریافت این خبر تیم واکنش سریع، شعبه رشت، آستانه اشرفیه و پایگاه های اطراف به منطقه اعزام شدند.

 

مدیرعامل هلال احمر استان گیلان بیان داشت: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به همراه تجهیزات مورد نیاز و ۲ فروند قایق تا پایان عملیات و پیدا شدن فرد گمشده برای جستجو در محل حضور خواهند داشت.

 

وی اظهار داشت: متولی امر جستجوی غریق، جمعیت هلال احمر نیست بلکه تمامی دستگاه های متولی اقدامات لازم را در این زمینه انجام خواهند داد و هلال احمر نیز همکاری های لازم را انجام خواهد داد.

 

جمعیت هلال احمر استان گیلان دارای بیش از ۲۷ پایگاه امداد و نجات، ۱۶ شعبه و یک فروند بالگرد است.

نظر شما:

security code