سرمربی تیم‌ملی می‌گوید از عملکرد تیمش مقابل بحرین راضی است.

اسکوچیچ: با وجود فشار روانی زیاد،  بحرین را شکست دادیم/ نباید کامبوج را دست کم بگیریم

کلانشهر: دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی فردا (جمعه) مقابل کامبوج در چارچوب مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار کرد: دوست دارم رضایت خودم را از بازی جلوی بحرین اعلام کنم. در حالی که فشار روانی زیادی در آن بازی روی بازیکنان بود، توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

او افزود: از بازیکنانم می‌خواهم که بازی با بحرین را فراموش کنند. ما در فوتبال به خاطره‌ها و اتفاقات گذشته کاری نداریم. ما نمی‌خواهیم کامبوج را دست کم بگیریم و احترام زیادی برای آن‌ها قائلیم. بازی‌هایشان را نگاه کردم و متوجه شدم که عملکردشان بسیار بهتر از نتایجشان است و دوست دارم از تیمم درخواست کنم که تمرکزشان را برای این بازی حفظ کنند و کیفیتشان را نشان دهند. ما برای بردن کامبوج آمدیم در حالی که احترام زیادی برایشان قائلیم.

 

سرمربی تیم‌ملی در ادامه گفت: اردوی خیلی خوبی داشتیم و تمرینات منظمی برگزار کردیم. در طول تمرینات، بازیکنانی که به تیم‌ملی دعوت شدند بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند. ما آمادگی خوبی برای بازی با کامبوج داریم و سعی می‌کنیم بهترین نماینده برای ایران باشیم. ما هر چه در توان داریم برای بازی با کامبوج می‌گذاریم و مهم نیست مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم چون ۱۰۰ درصد توانمان را برای هر بازی می گذاریم.

 

اسکوچیچ درباره تاثیر بازی با کامبوج در سرنوشت صعود تیم‌ملی توضیح داد: ما برای کسب حداکثر امتیازات به بحرین آمدیم و کاری به محاسبات و اما و اگرها نداریم. تمام بازیکنان و کادر فنی تمرکزشان روی بازی با کامبوج است و از آن‌ها می‌خواهم بازی با عراق و اما و اگرهایی که برای آن بازی است را فراموش کنند. ما هر چه داریم برای بازی با کامبوج می‌گذاریم و به دنبال حداکثر امتیازات هستیم.