نماینده ولی فقیه در گیلان:

حضور پرشور گیلانیان پای صندوق های رأی مایه مباهات است


۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۹ | کد خبر: ۱۴۲۸۳ چاپ

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به صف های طولانی مردان و زنان گیلانی قبل از ساعت شروع اخذ رأی، گفت: حضور پرشور گیلانیان پای صندوق های رأی مایه مباهات است.

حضور پرشور گیلانیان پای صندوق های رأی مایه مباهات است

کلانشهر: آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با حضور در دبیرستان شهید بهشتی رشت رای خود را به صندوق انداخت.

نماینده ولی فقیه در گیلان در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم از ساعات اولیه صبح، بیان کرد: در ابتدا مشکلاتی نظیر قطعی اینترنت وجود داشت که خوشبختانه رفع شد و فرآیند انتخابات به خوبی در حال برگزاری است.

 

 

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مردم بصیر ما قطعاً انتخاب خوب و اصلحی خواهند داشت، اضافه کرد: امیدوارم منتخبین مردم با خدمت گزاری خود پاسخ خوبی به این حضور پرشکوه دهند.

 

وی از حضور پرشکوه و بصیر مردان و زنان مؤمن گیلانی پای صندوق‌های رأی تقدیر و تشکر کرد و گفت: این حضور لبیک به رهبر معظم انقلاب، تجدید بیعت با امام راحل و شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

امام جمعه رشت با تأکید کرد: گیلانیان و ایرانیان با حضور پرشور ساعات اولیه اخذ رأی بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب و نظام کوبیدند.

منبع: مهر
اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code