برنامه اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای استان گیلان اعلام شد

رئیس پلیس راه گیلان برنامه اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی و فرعی استان گیلان طی روزهای آینده را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل ازمهر، سرهنگ حسین محمدپور صبح یکشنبه در گفتگوی با شبکه باران با اشاره به روزهای پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی به استان گیلان، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی در ۲ محور اصلی و ورودی و خروجی گیلان اعمال می‌شود.

سرهنگ محمدپور با بیان اینکه این محدودیت‌ها در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه جاری و همچنین در روزهای ۹، ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه سال آینده اعمال می‌شود، گفت: در این مدت از تردد وسایل باربری سنگین به غیر از حاملان مواد فاسد شدنی و سوختی جلوگیری به عمل می‌آید.

وی همچنین با اشاره به اعمال محدودیت در محور آستارا- اردبیل، افزود: این محدودیت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز ۲۸ و ساعت ۷ تا ۲۴ روز ۲۹ اسفند ماه امسال اجرایی می‌شود همچنین در روزهای ۴، ۹، ۱۵ و ۱۶ فروردین نیز تردد وسایل سنگین باری در این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه گیلان به اجرای طرح نوروزی پلیس راه نیز از ۲۵ اسفند ماه امسال تا ۱۷ فروردین سال آینده اشاره و تصریح کرد: در مدت اجرای این طرح تردد موتورسیکلت در آزاد راه‌ها و بزرگ راه‌ها ممنوع است.

رئیس پلیس راه گیلان یاد آورشد: در روز ۱۳ فروردین ماه نیز تردد انواع تریلر و کامیونت در همه جاده‌های برون شهری استان گیلان ممنوع است.

سرهنگ محمدپور ادامه داد: ورود و تردد خودروهای ترانزیت مواد سوختی در شهرها از ساعت ۷ صبح شنبه ۲۵ اسفند تا ساعت ۷ صبح دوشنبه ۵ فروردین و همچنین از ساعت ۷ صبح پنجشنبه ۸ فروردین تا ۷ صبح ۱۸ فروردین ممنوع است ضمن اینکه این خودروها در تعطیلات نوروزی فقط در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در شب هنگام ملزم به توقف در محل ایمن بین راهی هستند.