درخشش رزمی کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور

رزمی کاران گیلانی در دو بخش بانوان و آقایان استریت فایت قهرمانی کشور خوش درخشیدند و مدال‌های رنگارنگی را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، در مسابقات قهرمان قهرمانان انجمن ملی کیک بوکسینگ سیستم استریت فایت آقایان جهت شرکت در تورنمنت بین‌المللی، گیلان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

در این دوره از رقابت‌ها که با حضور ورزشکارانی از استان‌های گیلان، لرستان، کردستان، آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مراغه برگزار شد، تیم گیلان با سرمربیگری استاد هوشمند در بخش سوپر فایت با پنج کمربند طلایی و یک طلا در بخش جدولی مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد.

بر این اساس در رده سنی نونهالان، پارسا حیدری در وزن ۲۴ کیلوگرم مقام ‌اول و کمربند طلایی را کسب کرد، در وزن ۲۶ کیلوگرم هیوا هوشمند، در وزن ۲۸ کیلوگرم آریا پورارضی و در وزن ۳۰ کیلوگرم آیدین مریخ، همچنین در رده سنی جوانان امید محمدی در وزن 41 کیلوگرم موفق به کسب مقام قهرمامی و کمربند طلایی شدند.‌

در رده سنی بزرگسالان نیز، امین فرجی در وزن ۵۱ کیلوگرم مدال طلا در بخش جدولی را کسب کرد.

همچنین در رقابت‌های بخش بانوان که در تبریز برگزار شد، تیم گیلان با کسب هفت مدال طلا، چهار نقره و دو برنز عنوان نایب قهرمانی کشور را کسب کرد.

در این مسابقات، ورزشکارانی از استان‌های گیلان، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و اصفهان حضور داشتند که در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.

در جریان ابن مسابقات و در رده سنی نونهالان، رها حمیدی در وزن ۳۱ کیلوگرم، در وزن ۴۶ کیلوگرم زهرا پورضعیف دوست مقام دوم و موفق به کسب مدال نقره شدند و همچنین در وزن ۳۵ کیلوگرم معصومه پورعاشور مدال برنز را کسب کرد. همچنین در رقابتهای بانوان در سنی نوجوانان و در وزن ۷۴ کیلوگرم یکتا یوسفی پور عنوان قهرمانی و مدال طلا را تصاحب کرد و در وزن ۵۰ کیلوگرم آتنا آورسته موفق به‌ کسب مدال نقره شد.

در رقابت‌های رده سنی جوانان نیز زهرا نوروزی در وزن ۶۲ کیلوگرم مدال طلا و زهرا ثنایی رحمن در وزن ۵۷ کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان نیز مریم محمد علیپور در وزن ۵۰ کیلوگرم، بهناز محمدی در وزن ۵۵ کیلوگرم، سحر عسگری در وزن ۶۵ کیلوگرم، آذر بوته کار در وزن ۸۵ کیلوگرم و آمنه ممتازصنعتی در وزن ۹۰ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شدند و زینب درویشی نیز در وزن ۷۷ کیلوگرم توانست مقام دوم و مدال نقره را کسب کند.

 

نظر شما:

security code