سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو از مثبت شدن تست کرونای یکی از افراد کادر اجرایی کاروان ایران در دهکده بازیهای پارالمپیک توکیو خبر داد و گفت: وی در حال حاضر در قرنطینه بسر می برد.

اولین مورد کرونای ایران در دهکده بازیهای پارالمپیک توکیو

کلانشهر: هادی رضایی درباره وضعیت نخستین گروه از کاروان ورزشی ایران پس از ورود به دهکده بازیها، اظهار کرد: کل گروه در رشته های بسکتبال با ویلچر، والیبال نشسته، جودو، پاراتیروکمان، پارادوومیدانی و پاراوزنه برداری روز گذشته پس از منفی شدن جواب تست کرونای آنها در فرودگاه توکیو، در دهکده بازیها مستقر شده اند و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

وی گفت: کل کاروان پس از مستقر شدن در دهکده بازیها نیز دوباره از آنها تست کرونا گرفته شد، در حقیقت برای حفظ سلامتی وررشکاران هر روز در دهکده تست گیری انجام می شود.

 

رضایی همچنین از مثبت شدن تست کرونای یکی از افراد کادر اجرایی کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو خبر داد و گفت: با وجود این که تست وی در فرودگاه توکیو منفی شده بود، اما در دهکده بازیها تست وی مثبت شد و هم اکنون در قرنطینه بسر می برد.

 

سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو همچنین تعداد افراد مبتلا به کرونا در دهکده بازیها را ۴ مورد عنوان کرد و خاطرنشان کرد: از کلیه کسانی که تا به امروز در دهکده بازیها مستقر هستند، ۴ مورد تست مثبت اعلام شده که در قرنطینه بسر می برند.

 

وی در پایان زمان شروع تمرینات ورزشکاران حاضر در دهکده بازیها، گفت: ورزشکاران کشورمان از امروز تمرینات خود را در دهکده بازیها آغاز کرده اند و همه در شرایط خوبی بسر می برند.

نظر شما:

security code