مصطفی سالاری از سازمان تامین اجتماعی خداحافظی کرد

کلانشهر: دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود ضمن قدردانی از کلیه همکاران و بازنشستگان و کارگران، پژوهشگران، اهالی رسانه، شرکای اجتماعی و ذینفعان سازمان تامین اجتماعی، از پایان ماموریت خود در این سازمان خبر داد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

 

‌بسمه‌تعالی 

با استعانت از خداوند متعال، پس از هشت سال ماموریت به‌ عنوان استاندار بوشهر و گیلان و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شنبه بیستم شهریور به عرصه پژوهش، مطالعه و تدریس و به عنوان هیات علمی در محل خدمت سابق خود، موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت بازمی‌گردم.

خداوند را شاکرم که لطف و عنایتش نصیبم شد که در طول ۲۶ ماه خدمت در سازمان تامین اجتماعی، با محقق شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان، اجرای طرح تحول دیجیتال، عملیاتی کردن پروژه نسخه الکترونیک، طرح مقررات‌زدایی و تجمیع و تنقیح بخشنامه‌ها، آغاز سیر درمان رایگان و توسعه عدالت درمانی در سطح کشور و پایداری بلندمدت منابع با وصول بی‌سابقه مطالبات سازمان از دولت اثبات شود که با اعتماد به شرکای اجتماعی، خرد جمعی و تکیه به نیروی انسانی کارآمد و خلاق و همراهی مدیران عالی می‌توان دستاوردهای بزرگی حاصل نمود. 

به جهت ارتباط و الفتی که با جامعه بزرگ و شریف ذینفعان سازمان تامین اجتماعی داشته‌ام، در صیانت از این دستاوردها و تحقق دیگر آرمان‌هایمان در حوزه عدالت و رفاه اجتماعی، کماکان در کنار جامعه هدف سازمان خواهم ماند. 

از کلیه همکاران و آحاد بازنشستگان و کارگران، پژوهشگران، اهالی رسانه، شرکای اجتماعی و ذینفعان سازمان که با مشورت‌، پیشنهادها، انتقادها و حتی اعتراض‌ها در این مسیر یاری‌گر ما بودند، سپاسگزاری می‌نمایم و بابت همه نقص‌ها و نارسایی‌ها حلالیت می‌طلبم.

مصطفی سالاری‌

۱۴۰۰/۶/۱۸

نظرات شما:

عبدالله مروجی 19 شهریور 1400 ساعت 12:06

بزرگ ترین ظلمی که به خانواده ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس کردی عدم ابلاغ قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران 1400بود ایثارگران همیشه صبور بودند و خواهند ماند

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code