بیانیه شهردار منتخب رشت؛

شهری در خور نام رشت بسازیم/ برای آشتی شهروندان با رشت گام برخواهیم داشت


۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۲ | کد خبر: ۱۵۹۱۹ چاپ

شهردار منتخب رشت گفت: تلاش داریم در راستای آشتی شهروندان با مدیریت شهری و شهر زیبای رشت گامهای موثری برداشته شود.

شهری در خور نام رشت بسازیم/ برای آشتی شهروندان با رشت گام برخواهیم داشت

کلانشهر: سیدامیرحسین علوی گفت: تلاش داریم در راستای آشتی شهروندان با مدیریت شهری و شهر زیبای رشت گامهای موثری برداشته شود.

متن بیانیه سید امیر حسین علوی، شهردار منتخب رشت به شرح ذیل است:

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با سلام و احترام

با تصمیم رئیس و اعضای محترم ششمین دوره شورای اسلامی شهر رشت، امروز افتخار خدمتگزاری به شما شهروندان را در جایگاهی دیگر بر عهده خواهم داشت.

بر خود لازم میدانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از نماینده ولی فقیه در استان گیلان، فرمانده سپاه قدس گیلان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار گیلان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت، فرماندار شهرستان رشت، مجموعه مدیریت شهری، اصحاب رسانه و به ویژه مردم شریف، فهیم و عزیز شهر رشت داشته باشم.

لذا از تمامی مسئولان، نخبگان، فعالان اجتماعی و سیاسی، جوانان، اصحاب رسانه، شهروندان و… یاری میجوئیم تا برای ساختن رشتی ایده آل تلاش نمائیم. در همین راستا با کمک و استعانت از خداوند متعال، همدلی و همراهی شما شهروندان گرانقدر تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم بست تا شهری در خور نام رشت بسازیم.

در پایان از تمامی مسئولین ادارات، اشخاص حقیقی و حقوقی، اقشار، دوستان و مردم فهیم شهر رشت تقاضا دارم به جهت حفظ سیمای شهری و پرهیز از اقدامات غیر ضروری از هر گونه نصب بنر و پلاکارد تبریک خطاب به اینجانب خودداری نموده و در صورت تمایل مبالغی که صرف این امور خواهد شد را به حساب موسسه‌های خیریه شهرمان واریز فرمائید.

 

سید امیر حسین علوی

شهردار منتخب رشت

افشاگری عضو شورای شهر رشت درباره استخدام های فامیلی اعضا در شهرداری
از دختر خاله و پسرعمو تا پسر عضو شورا که به نام پاکبان پشت میز می نشیند

نظر شما:

security code