رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان دماوند با بیان اینکه در پی تصادف شب گذشته محور تهران – فیروزکوه ۱۲ نفر مصدوم و ۲ نفر فوت شدند، گفت: در این حادثه، ۲نفر از تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ نیز آسیب و در مجموع ۱۴ نفر کشته و مصدوم شدند.

۱۴ کشته و مصدوم در تصادف آمبولانس با خودروی برلیانس

کلانشهر: عبدالرحمن رزمگه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: عصر روز گذشته حوالی ساعت ۱۸:۱۵ یک دستگاه خودرو تیبا در محور فیروزکوه به دماوند محدوده سربندان با عابر پیاده برخورد کرد.

 

وی با بیان اینکه با اعلام این گزارش به سامانه ۱۱۵، عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند، افزود: با استقرار فوری آمبولانس، امدادرسانی در حاشیه جاده درحال انجام بود که ناگهان تصادف دیگری توسط یک دستگاه خودروی سواری برلیانس با آمبولانس رخ داد که موجب واژگونی خودروی امداد شد و در این حادثه دونفر از عوامل امدادی مجروح شدند.

 

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان دماوند با اشاره به اینکه متاسفانه در این حادثه جمعیت حدود ۱۵۰نفری افراد تماشاچی حضور داشت، بیان کرد: بر اثر تصادف خودروی برلیانس با آمبولانس و واژگونی خودرو برروی افراد حاضر در صحنه تعدادی مصدوم و فوت شدند که مصدومان این حادثه توسط اورژانس امدادرسانی شدند.

نظر شما:

security code