رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ازترافیک سنگین بازگشت از شهرهای شمالی کشور خبر داد.

ترافیک سنگین در جاده های بازگشت از شمال/ چالوس یکطرفه شد

کلانشهر: سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت:‌ گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس از ورودی شهر مرزن آباد و حدفاصل دوآب تا هزارچم و محدوده‌های ولی‌آباد و سیاه‌بیشه سنگین است. همچنین وضعیتی مشابه در مسیر شمال به جنوب محور هراز در حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده‌های امامزاده شاه زید، بایجان، شاهاندشت و آب اسک گزارش شده و ترافیک سنگین است.

 

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ،در آزادراه رشت - قزوین محدوده‌های پارک جنگلی سراوان و رودبار نیز ترافیک سنگین است و در محور فیروزکوه محدوده پل سفید نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

 

وی با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال محور چالوس از میدان امیرکبیرتا اطلاع بعدی ممنوع است، گفت:‌همچنین تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال قطعه یک آزادراه تهران - شمال نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است. 

 

شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، سمنان و گلستان گزارش شده و لازم است رانندگان حین رانندگی در این معابر فاصله طولی مناسب را رعایت و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین از شهروندان خواست که در صورت امکان و با توجه به موج بازگشت مسافران، زمان برگشت خود را به روزهای شنبه یا یکشنبه موکول کنند.