ثبت نام وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از امروز (اول آبان ماه) آغاز می شود.

آغاز ثبت نام «وام ضروری» بازنشستگان کشوری از امروز

کلانشهر: طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از امروز(اول آبان ماه) به مدت ۳۰ روز آغاز می شود.

 

ثبت نام تنها از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.

 

این تسهیلات به مبلغ ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه و با کارمزد ۴ درصد ارائه می شود و متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه «دفترکل، کد ملی و شماره حساب» درخواست خود را برای دریافت وام ثبت کنند.

 

طبق تاکید صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت درخواست فرد متقاضی به معنی پرداخت تسهیلات نخواهد بود. پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و … بررسی می شود و با اولویت بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات و تعداد تسهیلات که ۳۰۰هزار فقره است، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آن‌ها از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.

 

پرداخت وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به حساب «واجدین شرایط» به صورت ماهانه و براساس نوبت بندی که در سایت اعلام می شود، انجام خواهد شد که اطلاعات آن پس از مشخص شدن نتایج، اعلام می شود. وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری پیش از این مبلغ ۱۰میلیون تومان بود.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری:

نظرات شما:

حسین فدایی 2 آبان 1400 ساعت 12:08

پدر من ۳۵ سال بیشتر جان داد برای کارای دولتی اداره برق که کوها و روستا رو برق رسانی کنه بعد از این همه مدت بخاطر یه واکسن الان بیمارستان بستری چون لخته شده پول بیمارستانم نزریک ۲۹۰ میلیون شده من مبخوام بدونم ۱۲ تومن کجاشو کمک میکنه ما خ نه زندگی پدرمونو بفروشیم باشه میفروشیم بخاطر پدرمون ولی پدرم یک درصد برگرده از بیهوشی وقتی بفهمه تمام زحمتشو فروختیم چی میشه ؟ بیمارستانای دولتیم که یه چی دارن دهتا چیز ندارن داروهام که همش ما باید پیدا کنیم بعد برای بازنشستگان ۱۲ تومن گذاشتین بیمه تکمیلیشم که ۱۲ تومن بیشتر تابان نمیده مسخره کردین بازنشستگانو

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code