مراسم گرامیداشت «آرسن میناسیان» در رشت برگزار شد

مراسم سالروز درگذشت «آرسن میناسیان» در رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، مراسم سالروز درگذشت مرحوم «آرسن میناسیان» با حضور مدیرکل بهزیستی استان گیلان و چند تن از اعضای شورای شهر رشت در مجتمع خاتم الانبیاء رشت برگزار شد.

محمدحسن عاقل منش عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت در این مراسم با اشاره به شخصیت نیکوکار و خیرخواهانه مرحوم میناسیان اظهار کرد: مرحوم میناسیان شخصیت اجتماعی ارزشمند و نیکوکاری داشت و هرگز نیازمندانی را که به ایشان مراجعه می‌کردند ناامید نمی‌کرد.

 

وی با بیان اینکه آن مرحوم داروها را به‌صورت رایگان در اختیار بیماران نیازمند قرار می‌داد گفت: وی با همکاری خیران گیلانی مانند مرحوم حکیم‌زاده و آیت‌الله ضیابری آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت را تاسیس کرد.

سیدعلی حسینی مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت نیز در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه این آسایشگاه هم اکنون میزبان بیش از 400 مددجوی معلول و سالمند است افزود: 45 درصد از مددجویان آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت از شهر رشت، 50 درصد از استان گیلان و 5 درصد از شهرهای دیگر هستند.

وی با تاکید بر اینکه خیران و نیکوکاران همواره نقش مهمی در رفع مشکلات معلولان و نیازمندان داشته‌اند گفت: مردم خیر گیلان همواره با رصد دقیق مشکلات مددجویان آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت، نقش مهمی را در خدمت‌رسانی این مرکز عهده‌دار بودند که از همه آنان تشکر می‌کنم.

در این مراسم فیلم «موسیو آرسن» به کارگردانی عبدالستار کاکایی به معرض نمایش درآمد و در پایان با اهدای لوح تقدیر از دست‌اندرکاران آن تقدیر شد؛ در پایان مراسم حاضران با حضور بر سر مزار شادروان میناسیان یاد وی را گرامی داشتند.‌

بعد از جراحی در بیمارستان رخ داد؛
دکتر عادل آذر درگذشت
درگذشت دکتر داروساز گیلانی در ایتالیا
محبوبیت در جنوا ایتالیا بدون فراموش کردن زادگاه

نظر شما:

security code