اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند


۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۶ | کد خبر: ۱۶۶ چاپ
اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان گفت: در شرایط فعلی اقتصادی، ایجاد وحدت بین اصناف امری ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، جلال‌الدین شکریه گفت: جامعه اصناف باید اختلافات خود را کنار بگذارند و در شرایط فعلی اقتصادی، ایجاد وحدت بین اصناف امری ضروری است و با همدلی و هم افزایی می توان مشکلات را حل کرد.

وی اضافه کرد: اصناف در شرایط اقتصادی امروز سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی کشور هستند و باید این مسیر را شجاعانه طی کنند که در این راه همه باید در کنار هم باشیم.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان بخش خدمات را مهم دانست و ادامه داد: در کشور نسبت به بخش خدمات بی‌توجهی شده در حالی که 110کشور جهان، درآمدشان از بخش خدمات از سایر بخش های اقتصادی بیشتر است و در نظام صنفی کشور ما بخش خدمات مغفول مانده که باید به آن توجه شود.

شکریه 60درصد اشتغال در کشورها را بنگاه‌های اقتصادی کوچک در دست دارند و این واحدها با تولید کالای اساسی، حذف موانع تولید، اشتغال و قوانین مزاحم و کاهش شیب قانون در اقتصاد و تولید نقش مهمی دارند.

وی بر ایجاد شرکت های سرمایه گذاری صنفی به شکل ملی تاکید و اضافه کرد: با سرمایه گذاری سه میلیون واحد صنفی و توزیع در کشور و نوین سازی قانون تجارت می توان نظام مدیریت را مهندسی کرد.

نظر شما:

security code