بیشتر شامپوهای تولید داخل کشور در بازه قیمتی بین 30 تا 60هزار تومان قرار دارند و شامپوهای برند خارجی که تحت لیسانس در ایران تولید می‌شوند قیمتشان تا 90 - 80هزار تومان هم بالا می‌رود

میانگین قیمت شامپوهای داخلی 35هزار تومان،خارجی بالای 100هزار تومان/شامپو تخم مرغی 12 هزار تومان/عکس
کلانشهر-کف قیمت شامپو تخم‌مرغی به 12هزار تومان رسید

شامپو کودک فیروز به‌تازگی، از 13هزار تومان به 14.700 رسیده است، قیمت دیگر انواع شامپو هم در نیمه اول امسال30 تا 40درصد افزایش یافته است.
قیمت انواع شامپوی مو و سر، همپای دیگر شوینده‌ها در 7‌ماه گذشته از امسال رشد کرد و درآخرین افزایش نرخ مصوب 25درصد در خردادماه به قیمت آنها افزوده شد.

میانگین قیمت شامپو هم‌اکنون 35هزار تومان برای شامپوهای داخلی است، وارداتی‌ها قیمتی بالای 100هزار تومان دارند. شامپو تخم‌مرغی معروف، با حجم 220میلی‌لیتری، ارزان‌ترین شامپویی است که می‌توان در فروشگاه‌های محصولات شوینده یا سوپرمارکت‌ها پیدا کرد اما حتی این شامپو هم زیر 12هزار تومان پیدا نمی‌شود.

 


بیشتر شامپوهای تولید داخل کشور در بازه قیمتی بین 30 تا 60هزار تومان قرار دارند و شامپوهای برند خارجی که تحت لیسانس در ایران تولید می‌شوند قیمتشان تا 90 - 80هزار تومان هم بالا می‌رود.

کامان یکی از این برندهاست که شامپوها و ماسک‌های موی تولیدی آن 87هزار تومان قیمت دارند. از شامپوهای اصل وارداتی دیگر کمتر اثری در فروشگاه‌های محصولات شوینده می‌توان پیدا کرد و اگر برندی خارجی دیده شود معمولا کپی یا فیک است اما در بعضی از فروشگاه‌های لوازم آرایشی هنوز هم شامپوهای وارداتی پیدا می‌شوند که چون مشتری خاص دارند با هر سختی و هر قیمتی به داخل کشور قاچاق می‌شوند. این شامپوها معمولا قیمت‌های بسیار بالایی در حدود 200هزار تومان دارند.

 

نظر شما:

security code