در بازرسی از مطب این فرد، یونیت دندانپزشکی، سر توربین و سایر ادوات و تجهیزات دندانپزشکی و دندانسازی کشف شد

بازداشت دندانپزشک قلابی در گیلان/متهم 37 ساله بدون مجوز پزشکی مشغول کار بود
کلانشهر- سرهنگ حسین حسن‌پور جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی 37 ساله که با عنوان دندانپزشک و بدون داشتن مدارک پزشکی در حال فعالیت بود،خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام تحقیقات نامحسوس و اشرافیت اطلاعاتی، یک پزشک قلابی که تحت عنوان دندانپزشک به شهروندان خدمات ارائه می‌کرد،را مورد شناسایی قرار دادند، افزود: پس از هماهنگی قضایی ماموران عملیات ویژه به همراه کارشناس معاونت درمان علوم پزشکی استان به مطب این فرد اعزام شدند.

حسین پور با اشاره به اینکه در بررسی صورت گرفته از محل مورد نظر مشخص شد، این فرد هیچگونه مجوز و مدارک پزشکی ندارد، گفت: متهم ۳۷ ساله دستگیر و در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مطب وی، یونیت دندانپزشکی، سر توربین و سایر ادوات و تجهیزات دندانپزشکی و دندانسازی کشف شد.

سرهنگ حسن‌پور با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرم گفت:حفظ امنیت و سلامتی مردم دارای اهمیت زیادی است و از مردم درخواست داریم برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

*عکس مربوط به خبر مشابه است