امام جمعه اصفهان با اشاره به خواندن نماز استسقا توسط امام رضا برای بازش رحمت الهی، گفت: هر زمان که ستاد برگزاری نماز اعلام کرد، همه خواهیم آمد و این نماز را خواهیم خواند.

حل مشکل آب دست خداست/ کشاورزان، نان ندارند بخورند/ پلیس عاشقانه جلوی آشوبگران را گرفت
کلانشهر- امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به مطالبات کشاورزان که طی چند هفته اخیر اوج گرفته است گفت: خواسته کشاورزان مشروع و بحق است، کشاورزان طلبکار هستند و در دولت‌های قبل به خواسته‌های مسالمت‌آمیز و منطقی آنها رسیدگی نشده است.

به گزارش مهر، سید مجتبی میردامادی در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان افزود: باید توجه داشت که کشاورزان شاید نان برای خوردن نداشته باشند، برای حل این مشکلات رئیس جمهور جلساتی با نمایندگان اصفهان و ستاد احیای زاینده‌رود داشته است و امیدواریم هر چه زودتر تأثیرات آن را ببینیم.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه وضعیت کنونی کشاورزان غم بزرگی است، گفت: امیدواریم حق کشاورزان هرچه زودتر محقق شود؛همه آرزو دارند این مشکل حل شود اما از سوی دیگر نباید فراموش کنیم که آب نیست و به نظر می‌رسد حل این مشکل به دست خداست.

 

وی تاکید کرد: ما نمی‌گوییم مسئولان دست روی دست بگذارند اما بر اساس آیات قرآن و عمل به آن نیز می‌تواند به خوبی راهگشا باشد.

امام جمعه موقت اصفهان بیان کرد: من باید از کشاورزانی که مطالبات خود را مسالمت‌آمیز پیگیری کردند و به دشمن میدان ندادند، تشکر کنم.

وی تاکید کرد: با عنایت به این که همه مسؤولان دارند تلاش می‌کنند، اما آب نیست، هم چهارمحال مشکل آب دارد، هم خوزستان و هم اصفهان.

میردامادی با اشاره به خواندن نماز استسقا توسط امام رضا برای بازش رحمت الهی، گفت: هر زمان که ستاد برگزاری نماز اعلام کرد، همه خواهیم آمد و این نماز را خواهیم خواند.

اختلاف و دشمنی میان قشرهای مختلف بلایی برای جامعه است

 میردامادی با بیان اینکه دشمن دیگر به دنبال جنگ نظامی نیست و جنگ اقتصادی را در دستور کار دارد، ادامه داد: ایران در زمینه نظامی بسیار خوب تقویت شده و دشمن می‌داند که نمی‌تواند در این زمینه چپ به کشور نگاه کند.

وی بروز اختلاف و دشمنی میان قشرهای مختلف را بلایی برای جامعه دانست و گفت: همه باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم و راه دیگری را نرویم.

امام جمعه موقت اصفهان تاکید کرد: نیروی انتظامی عاشقانه جلوی کسانی که قصد دارند آشوب راه بیاندازند را گرفته و اجازه نمی‌دهد کسی امنیت کشور را به خطر بیندازد و از این نیروهایی که خالصانه به فکر مردم و نظام هستند قدردانی می‌کنیم.

نظر شما:

security code