«اشک شوق» پرکاربردترین ایموجی ۲۰۲۱


۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۰:۲۷ | کد خبر: ۱۷۱۶۴ چاپ

این گزارش شامل ایموجی ها یا شکلک‌های مربوط به احساسات و همچنین شکلک‌هایی است که بر اساس اشیا، اقدامات و ورزش‌ها و غیره در شبکه های اجتماعی استفاده می شود

«اشک شوق» پرکاربردترین ایموجی ۲۰۲۱
کلانشهر- ایموجی «اشک شوق» عنوان پرکاربردترین شکلک سال ۲۰۲۱ را میان کاربران دنیای مجازی به خود اختصاص داده است.

ایموجی «Tears of Joy» (اشک شوق) پراستفاده‌ترین و پرچم‌ها کمترین محبوبیت را در سال ۲۰۲۱ در میان کاربران دنیای مجازی به خود اختصاص داده اند.

بر اساس داده‌های منتشر شده توسط کنسرسیوم یونیکد، می توانید ببینید کدام ایموجی‌ها بیشترین استفاده را در سال ۲۰۲۱ داشته‌اند.

کنسرسیوم یونیکد گزارش جدیدی منتشر کرده که نشان می‌دهد کدام ایموجی ها (شکلک‌) بیشترین استفاده را در طول سال ۲۰۲۱ داشته‌اند.

 

این گزارش شامل ایموجی ها یا شکلک‌های مربوط به احساسات و همچنین شکلک‌هایی است که بر اساس اشیا، اقدامات و ورزش‌ها و غیره در شبکه های اجتماعی استفاده می شود.

این گزارش نشان می‌دهد که ایموجی اشک شوق محبوب‌ترین شکلک بود و پس از آن ایموجی قلب در مکان دوم محبوب ترین های دنیا در سال ۲۰۲۱ قرار گرفته است.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط کنسرسیوم یونیکد، سازمان غیرانتفاعی که مسئول دیجیتالی‌سازی زبان‌های جهان است، «Tears of Joy»(اشک شوق) بیش از ۵ درصد از کل ایموجی های استفاده‌ شده را تشکیل می‌دهد در حالی که ایموجی قلب در رتبه دوم قرار دارد. با این حال، تمام ایموجی های دیگر بسیار عقب‌تر از این دو هستند.