هیچگونه درگیری هوایی در منطقه روی نداده است، اظهارداشت: این تک شلیک پدافندی در منطقه کویری این شهرستان جای هیچگونه نگرانی ندارد و موضوع در دست بررسی است .

شلیک موشک در حاشیه بادرود نطنز با هدف آمادگی پدافند هوایی بود/انفجار در آسمان نطنز ربطی به تاسیسات هسته ای ندارد
کلانشهر- فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز گفت: شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود موضوع داخلی پدافند با هدف آمادگی  بوده و جای هیچ‌گونه نگرانی برای مردم نیست.

سروان علی مؤذنی شامگاه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: آسمان ایران اسلامی با هوشیاری نیروهای پدافند هوایی سپاه و ارتش در امنیت کامل به سر می‌برد و هرگونه تهدید از سوی دشمنان با پاسخ قاطع و محکم نیروهای جان برکف ایران اسلامی همراه خواهد شد.

صدای انفجار مهیب در آسمان بادرود از توابع شهرستان نطنز و در فاصله نزدیک به ۲۰ کیلومتری مجتمع شهید احمدی روشن شنیده شد.

 

یک شاهد عینی به خبرنگار ایرنا گفت: مردم بادرود این صدا را به همراه نوری که نشان از انفجار یک شی در آسمان این شهر بود مشاهده کرده‌اند. 

فرماندار نظنز نیز اظهار داشت: این حادثه شلیک پدافندی در حاشیه شهر بادرود بوده است.

رمضانعلی فردوسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رویداد خسارتی نداشته است و مردم نگران نباشند؛ جزییات بیشتر در دست بررسی است.

همچنین  یک منبع مطلع محلی هم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: انفجار در منطقه کویری شهرستان نطنز ارتباطی با تاسیسات هسته ای نداشته و هیچ گونه آسیب و یا تلفاتی نیز در بر نداشته و موضوع در دست بررسی قرار گرفته است.

وی که خواست نامش اعلام نشود، یادآورشد: این انفجار ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه امشب در آسمان شهرستان نطنز در منطقه کویری اتفاق افتاده و ربطی به تاسسیات هسته ای نطنز ندارد.

وی با بیان اینکه هیچگونه درگیری هوایی در منطقه روی نداده است، اظهارداشت: این تک شلیک پدافندی در منطقه کویری این شهرستان جای هیچگونه نگرانی ندارد و موضوع در دست بررسی است .

پیشتر فرماندار نطنز در گفت و گو با ایرنا ضمن تایید صدای انفجار در منطقه تاکید کرد که نیروهای امنیتی در حال بررسی موضوع هستند.

وی تاکید کرد که بر اساس جمع بندی های فعلی این حادثه تلفاتی به اماکن مسکونی و یا ساختمان خاصی وارد نکرده و ما همچنان در حال بررسی ابعاد حادثه هستیم.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از منطقه،موشک پدافندی با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از منطقه،موشک پدافندی با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است.

شهر بادرود مرکز بخش امامزاده از توابع شهرستان نطنز با جمعیت افزون بر ۱۵ هزار نفر در ۱۳۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد