برای حضور در لیگ جهانی مراکش؛

بانوی کاراته کار گیلانی به اردوی تیم ملی دعوت شد


۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷ | کد خبر: ۱۷۳۸ چاپ
بانوی کاراته کار گیلانی به اردوی تیم ملی دعوت شد

«سارا بهمنیار» برای حضور در لیگ جهانی مراکش، به اردوی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور دعوت شد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، سعید عزیزی اظهار کرد: از سوی فدراسیون کاراته هفت بانوی کاراته کار به اردوی تیم ملی بانوان بزرگسال دعوت شدند که بهمنیار از گیلان نیز جزو دعوت شدگان است.

مدیر اجرایی هیات کاراته استان گیلان افزود: بر این اساس، این کاراته کار شایسته و زبده استان گیلان به همراه سایر ملی پوشان از روز جمعه، 23 فروردین ماه در اردوی آمادگی تیم ملی کاراته بانوان حاضر شدند.

 

وی ادامه داد: آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال ایران زیر نظر سیده ستاره موسوی سرمربی گیلانی این تیم در سالن ورزشی شهید کبکانیان تهران برپا شده است. 

عزیزی تصریح کرد: این اردو تا قبل از آغاز رقابت‌های لیگ جهانی کاراته مراکش در سالن کبکانیان تهران ادامه خواهد یافت تا کاراته کاران با آمادگی کامل در این دوره از مسابقات حضور یابند.

مدیر اجرایی هیات کاراته گیلان خاطرنشان کرد: لیگ جهانی کاراته 2019 مراکش از روز 30 فروردین ماه جاری با حضور زبده‌ترین کاراته کاران کشورهای مختلف در دو بخش بانوان و آقایان در شهر رباط این کشور آغاز خواهد شد.

عزیزی در ادامه ابراز امیدواری کرد سارا بهمنیار با درخشش در رقابت‌های لیگ جهانی کاراته مراکش برای کشور کسب مدال کند.

گفتنی است؛ سارا بهمنیار که ماه گذشته مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش را کسب کرد، در وزن 50- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شده بود. وی سال گذشته در اولین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کرده و به عنوان اولین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود. 

نظر شما:

security code