خبر خوبی که فایزر در میانه ی جولان ویروس امیکرون منتشر کرد؛

نتایج قرص فایزر علیه کرونا شگفت آور است


۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۲:۳۳ | کد خبر: ۱۷۴۳۷ چاپ

رویترز نوشت: شرکت Pfizer (PFE.N) روز سه‌شنبه اعلام کرد که تجزیه و تحلیل نهایی نشان می دهد قرص ضد ویروسی کووید-19 تقریباً 90 درصد در جلوگیری از بستری شدن و مرگ در بیماران پرخطر موثر است. همچنین داده‌های آزمایشگاهی اخیر نشان می‌دهد که این دارو اثربخشی خود را در برابر سویه اومیکرون حفظ می‌کند.

نتایج قرص فایزر علیه کرونا شگفت آور است

کلانشهر: رویترز نوشت: شرکت Pfizer (PFE.N) روز سه‌شنبه اعلام کرد که تجزیه و تحلیل نهایی نشان می دهد قرص ضد ویروسی کووید-19 تقریباً 90 درصد در جلوگیری از بستری شدن و مرگ در بیماران پرخطر موثر است. همچنین داده‌های آزمایشگاهی اخیر نشان می‌دهد که این دارو اثربخشی خود را در برابر سویه اومیکرون حفظ می‌کند.

 

 

به گزارش «انتخاب»؛ قرص‌های فایزر همراه با قرص ریتوناویر هر 12 ساعت به مدت پنج روز پس از آنکه علائم کرونا حس شد، باید مورد استفاده قرار بگیرد. در صورت مجوز، این قرص با عنوان Paxlovid فروخته می شود.

 

مایکل دولستن، مدیر ارشد علمی Pfizer در مصاحبه ای گفت: "این یک نتیجه خیره کننده است."

 

دولستن افزود: "ما در مورد تعداد حیرت‌انگیز نجات‌یافته‌ها و جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان صحبت می‌کنیم. و البته، اگر این قرص را به سرعت پس از عفونت بخورید، احتمالاً انتقال بیماری را به‌طور چشمگیری کاهش پیدا می کند."

نظر شما:

security code