گران‌ترین ملک در میان ویلاهای آگهی شده مربوط به یک ویلای 400 متری در سرخرود در شرق مازندران است که هر متر آن 132.5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و این ملک با قیمت کل 53 میلیارد تومان به فروش می‌رسد

قیمت عجیب ویلاهای لاکچری در شمال / ویلاهای ۶٠ تا ١٠٠ میلیارد تومانی کجاست؟/جدول قیمتها
کلانشهر- جهش قیمت مسکن در 1.5 سال اخیر سبب شده تا قیمت ویلا در شهرهای شمالی و به ویژه استان مازندران نرخ‌ها چند برابر شود.
در شهرهای مختلف مـازندران ویلاهای لاکچری با قیمت‌های میلیاردی برای فروش آگهی شده‌اند به طوری که در شمال کشور می‌توان ویلایی یافت که هر متر آن بین 10 تا 132 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده که تقریبا برابر با نرخ هر متر خانه در مناطق مختلف تهران است.

گران‌ترین ملک در میان ویلاهای آگهی شده مربوط به یک ویلای 400 متری در سرخرود در شرق مازندران است که هر متر آن 132.5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و این ملک با قیمت کل 53 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

همچنین در بابلسر، دریاکنار یک ویلای 640 متری ،‌یک‌ساله را متری 117.2 میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند و مالک این ملک را با قیمت کل 75 میلیارد تومان می‌فروشد.

 

 در سومین جایگاه یک ویلای 7 ساله و 500 متری در کلاردشت قرار دارد که هر متر آن 101 میلیون تومان و قیممت کل آن 52 میلیارد تومان است.

در رتبه بعدی یک ویلای 630 متری در محمودآباد، خانه دریا قرار دارد که هر متر آن 95.2 میلیون تومان ارزش گذاری شده و برای خرید آن باید 60 میلیارد تومان بودجه صرف کرد.

ارزان‌ترین آگهی‌های بازار شامل یک ویلا باغ 5 هزار متری در کلارآباد است که هر متر آن 10 میلیون تومان قیمت گذاری شده و خرید آن با 50 میلیارد تومان امکان‌پذیر است.

در جایگاه بعدی یک ویلا باغ 8600متری در نوشهر، چلک قرار دارد که هر متر آن 11.5 میلیون تومان است و با قیمت نهایی 99 میلیارد تومان فروخته می‌شود.


نظر شما:

security code